Kosmetika

kosmetika detail logokosmetika logokosmetika práce celápřístroje logoultrazvuk práce žehlička práce žehlička logo

Kosmetické služby

Nabízím kompletní kosmetické služby. Používám českou profesionální kosmetiku na francouzských základech FOR LIFE & MADAGA .

Ultrazvukový čistič pleti

(vhodné i pro aknózní pleť)

Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty, (nahrazuje peeling) a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

Galvanická žehlička

Kosmetický přístroj k ošetření vaší pleti. Využívá nejnovější technologie galvanických iontů, krátkovlnných infračervených paprsků společně s mikrovibrací. Používá se k přenosu výživy kosmetických krémů a gelů do nejhlubších vrstev pokožky. Jemný proud navíc stimuluje vylučování nečistot z pórů, pomáhá k odstranění zrohovatělé pokožky, zlepšuje stav mastné pleti a trudovitosti. Zvyšuje elasticitu pleti. Galvanickou žehličkou dále zapracovávám aktivní séra.

Trvalá na řasy

Trvalá ondulace na řasy RefectoCil s collagenem krásně natočí vaše řasy, opticky zvětší oči a dodá jim výraz. Zároveň řasy vyživí. Na rozdíl od mechanického natáčení řas, trvalá ondulace RefectoCil tvaruje řasy jemně až po dobu 6 -7 týdnů. Při této metodě lze řasy líčit dle libosti. Doba aplikace je 45 minut.

Ostatní kosmetické služby:

- masáž dekoltu a obličeje

- mechanické čištění pleti

- úprava obočí

- barvení řas a obočí

- aplikace liftingových, alginátových, collagenových masek

- depilace teplým voskem

- zapracování aktivních sér

- líčení

Vše se provádí na pohodlném, vyhřívaném lůžku.

Pro aplikaci speciálních masek vlastním osvědčení a diplom o zaškolení.