Pedikúra medicinální

hlanví stránkapedikúra přístroj logopedikúra práce křeslopedikúra práce detailpedikúra práce detail vaničkapedikúra práce kombinovaná

 

Nabízím tři druhy pedikúry

 Medicinální suchá pedikúra

Toto ošetření je bezkrevné a bezbolestné a bez dalšího rizika přenosu infekčních chorob a mykóz. Tzv. medicinální přístrojová (suchá) pedikúra je velice vhodná a šetrná nejen pro lidi s diabetem! Provádím ji speciálním přístrojem s odsáváním pomocí frézek.

Vynechává se klasická lázeň, nohy se pouze dezinfikují. Frézkami se brousí zarostlé nehty které se zkracují, vyhlazují a tvarují. Dokonale se odbrousí kutikula (kůžička kolem nehtu). Brusem se bezbolestně odstraní kuří oka i veškerá zrohovatělá kůže na chodidlech. Po ukončení práce se frézky vloží do ultrazvukové čističky, kde se vydezinfikují. Pro tuto metodu jsem absolvovala odborné zaškolení.

 Kombinovaná pedikúra

se liší od suché tím, že se nohy máčejí ve vodní lázni s přísadou soli. Tato metoda je vhodná při více zrohovatělé kůži, která je po koupeli více změkčena, odstraněna skalpelem a poté ošetřena bruskou. Celé ošetření trvá cca 1 hodinu.

 Mokrá pedikúra

Jedná se o klasickou pedikúru při použití vodní lázně, skalpelu, créda, exkavátoru a štipek. Tato metoda není vhodná při onemocnění diabetem!

Další služby: masáž nohou

parafínový zábal nohou

lakování nehtů

modeláž nehtů gelem

Používám profesionální přípravky značky GEHWOL.

Všechny pedikúry provádím na speciálním polohovacím křesle.